Dokonalý zabezpečovací systém
v nedokonalom svete

  • AJAX systém chráni váš majetok nepretržite – kým ste v práci,    na dovolenke, kým spíte.
  • Zabezpečte svoj dom, firmu, majetok, úrodu bezdrôtovým zabezpečovacím zariadením, ktoré spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá.

Detektory novej generácie

AJAX systém zabezpečí vašu ochranu

Ovládanie zabezpečovacieho systému AJAX

mobilnou aplikáciou

dizajnovo elegantnou klávesnicou

kľúčenkou

Jednoduchosť, spoľahlivosť, efektivita

Inštalácia SmartBracket

S inovatívnym prístupom je inštalácia a údržba bezpečnostných zariadení AJAX rýchla, čistá, bezproblémová a vhodná aj do zariadených a obývaných priestorov. SmartBracket nie je potrebné rozoberať a vďaka bezdrôtovému systému inštalácia trvá iba zopár minút.

Spoľahlivosť AJAX systému

Zabezpečovací systém AJAX je robustné a pritom elegantné a spoľahlivé zariadenie. Životnosť batérií v jednotlivých prvkoch bezpečnostnej zostavy je až 7 rokov. Vďaka dlhoročnej výdrži batérií a konfigurácii v mobilnej aplikácii je potreba údržby minimálna.

Konfigurátor

AJAX systém umožňuje zákazníkovi, aby si prvotnú zostavu zabezpečovacích zariadení skúsil nakonfigurovať sám, pomocou konfigurátora priamo na stránke výrobcu. Po vytvorení návrhu nás klient môže kontaktovať a predstavu spoločne konzultujeme.

Emineo s.r.o. – certifikovaný partner

 

Sme autorizovaná inštalačná firma Emineo s.r.o. Pre konkrétne objekty vám odporučíme individuálne riešenia, prípadne navrhneme neštandardné riešenia. Vysvetlíme funkcionalitu jednotlivých komponentov, možnosti ich efektívneho využitia aj ovládanie mobilnej aplikácie. Ako certifikovaný partner pre inštalácie AJAX, inštalujeme bezdrôtové systémy aj hybridnú – káblovú verziu Fibra.